Podstrona: A[u]kcja Trzy Serca - pomagamy Olusiowi / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

A[u]kcja Trzy Serca - pomagamy Olusiowi

2018-04-09
A[u]kcja Trzy Serca - pomagamy Olusiowi

Od 15 do 30 kwietnia br. potrwa czwarta edycja akcji charytatywnej „A[u]kcja Trzy Serca”. W tym roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief, chcą pomóc ośmiomiesięcznemu Olkowi – chłopcu jednemu na milion.

Po narodzinach Aleksandra okazało się, że cierpi na tibial hemimelię, rzadką wadę wrodzoną, chorobę występującą raz na milion urodzeń. Hemimelia piszczelowa (brak lub niedorozwój kości piszczelowej) charakteryzuje się skróceniem chorej nogi, któremu towarzyszy deformacja stawu kolanowego i stawu skokowego. Aby Olek mógł być sprawny i prawidłowo się rozwijać potrzebuje operacji w USA. Jej koszt wynosi 1,5 mln zł.

Razem ze studentami Bierf zapraszamy do licytacji przedmiotów, które pozyskano od znanych osób m.in. koszulkę  Rogera Federera – najsłynniejszego tenisisty świata, którą przekazał prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej, czy piłkę do koszykówki od Marcina Gortata.

„A[u]kcja Trzy Serca” to charytatywny projekt organizowany przez studentów, członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief, działającego przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Polega on na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby znane społeczeństwu powszechnie ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu na rzecz chorego dziecka.

Tegoroczną edycję A[u]kcji Trzy Serca patronatem honorowym objęli: rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski, prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz marszałek województwa podkarpackiego  Władysław Ortyl.

Już wkrótce wszystkie przedmioty będą dostępne na aukcji internetowej.

Szczegóły dostępne są na stronie:

Powrót do listy aktualności